Markowe kosmetyki Kelly Baker Viva

Porady

Kształt Twoich brwi nie jest idealny?- to już nie problem, podpowiemy Ci jak to zmienić !!!

Aby uzyskać idealny kształt użył w pierwszej kolejności- HIGHLIGHTER ołówek rozświetlający. Stworzy on ciągłą linie pod łukiem brwiowym.

Uzyskasz piękny kształt i ukryjesz jego niedoskonałości.

W stworzeniu ciągłej linii pomoże Ci pędzel do rozcierania - HIGHLIGHTER SMUDGE BRUSH. Wtop pędzlem rozświetlacz ruchami przypominającymi ruch wycieraczek samochodowych a nadmiar rozetrzyj w stronę powiek

Twoje brwi są bez wyrazu? - możesz to zmienić w bardzo prosty sposób !!!

Nadaj im piękny kształt oraz naturalny i wymarzony odcień dzięki pudrowi- BROWN POWDER, który przez cały dzień będzie zlewał się z Twoim naturalnym kolorem. Puder nakładaj krótkimi delikatnymi ruchami. Jeśli chcesz uzyskać mocniejszy, bardziej wyrazisty efekt i aby brwi nie wyglądały jak namalowane najlepiej stopniowo nakładaj warstwy pudru.Jeżeli zdarzy się, że nałożysz za dużo pudru na pędzel rozetrzyj go na dłoni.

Pamiętaj MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ!!!

Jeżeli wydaje Ci się to trudne nie przejmuj się w namalowaniu idealnego kształtu pomoże Ci specjalnie stworzony do tego pędzel ANGLE SPOOLY BRUSH. Pędzel zakończony jest pod odpowiednim kątem dzięki temu uzyskasz perfekcyjną linię i równomiernie nałożysz puder. Na koniec obróć pędzel i szczoteczką rozetrzyj nadmiar i wtop puder w Twoje brwi.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X