Markowe kosmetyki Kelly Baker Viva

Logowanie

Zaloguj się, by dokonać zakupów w naszym sklepie.
adres e-mail:
hasło:
 
 
Nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z funkcji: generowania nowego hasła

Rejestracja nowego konta

W celu rejestracji prosimy wypełnić poprawnie wszystkie pola i zaakceptować regulamin.

adres e-mail:
hasło (min. 8 znaków):
powtórz hasło:

imię:
nazwisko:
nr. telefonu GSM:
kod pocztowy:
miasto:
ulica i numer:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu realizacji funkcji mojego konta w sklepie oraz realizacji zamówień. Administratorem danych osobowych jest Studio Viva Anna Kurowska, ul.Dolna 13, 64-100 Leszno. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówień.
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie w formie newslettera - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Studio Viva Anna Kurowska, ul.Dolna 13, 64-100 Leszno. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X